Spółdzielnia "PIONIER"
ul. Batorego 35
48-200 Prudnik
woj. opolskie
Tel. +4877 4068870, +4877 4362005
Fax. +4877 4068888

Strona internetowa: http://www.pionier.com.pl
e-mail: pionier@pionier.com.pl
NIP:755-000-72-41
Współrzędne GPS : N:50º 19' 19.35" E:17º 35' 12.27"

Sekretariat:

Anna Malinowska
Tel. 77 436 20 05; 77 406 88 70
e-mail: a.malinowska@pionier.com.pl

Dział Logistyki:

Kierownik Logistyki - Arkadiusz Michalczyk
Tel. +4877 4363179, +4877 4068877
e-mail: a.michalczyk@pionier.com.pl


Dział Jakości:

Kierownik Działu Kontroli Jakości - Dominik Tabaczkowski
Tel. +4877 4068874
e-mail: d.tabaczkowski@pionier.com.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania - Grzegorz Józefowiak
Tel. +4877 4068878
e-mail: g.jozefowiak@pionier.com.pl

Dział Technologiczny:

Główny Technolog - Grzegorz Surmiak
Tel. + 4877 4068882, +48774068876
e-mail: g.surmiak@pionier.com.pl

Dział Marketingu:

Specjalista ds. Marketingu - Aneta Wilk
Tel. + 4877 4368007
e-mail:a.wilk@pionier.com.pl


Dział Kadr:

Specjalista ds. Osobowych - Przemysław Leśniak
Tel.+ 4877 4068883
e-mail: p.lesniak@pionier.com.pl

Dział Finansowy:

Główny Księgowy - Krystyna Kurpiel
Tel. +4877 4068879, +4877 4068881, +4877 4068875
e-mail: k.kurpiel@pionier.com.pl