INFORMACJE KONTAKTOWE

Spółdzielnia "PIONIER"

ul. Batorego 35
48-200 Prudnik

NIP: 755-000-72-41
Współrzędne GPS: N:50º 19′ 19.35″ E:17º 35′ 12.27″

Sekretariat

Telefon: +48 77 4068870, +48 77 4362005
E-mail: pionier@pionier.com.pl
FAX: +48 77 406 88 88

FORMULARZ KONTAKTOWY

    NASZ ZESPÓŁ

    SEKRETARIAT

    Anna Janik

    Specjalista ds. administracji i samorządu

    Telefon:
    +48 77 436 20 05
    +48 77 406 88 70


    E-mail:
    a.janik@pionier.com.pl

    DZIAŁ KADR

    Przemysław Leśniak

    Kierownik działu personalnego,
    specjalista do spraw BHP i ochrony środowiska

    Telefon:
    + 48 77 406 88 83

    E-mail:
    p.lesniak@pionier.com.pl

    DZIAŁ TECHNOLOGII
    I ROZWOJU

    Grzegorz Surmiak

    Główny technolog

    Telefon:
    +48 77 406 88 82
    +48 77 406 88 76


    E-mail:
    g.surmiak@pionier.com.pl

    DZIAŁ LOGISTYKI

    Arkadiusz Michalczyk

    Kierownik logistyki

    Telefon:
    +48 77 436 31 79
    +48 77 406 88 77


    E-mail:
    a.michalczyk@pionier.com.pl

    DZIAŁ JAKOŚCI

    Dominik Tabaczkowski

    Kierownik działu kontroli jakości

    Telefon:
    +48 77 406 88 74

    E-mail:
    d.tabaczkowski@pionier.com.pl

    DZIAŁ FINANSOWY

    Beata Żurakowska

    Główny księgowy

    Telefon:
    +48 77 406 88 79
    +48 77 406 88 81
    +48 77 406 88 75


    E-mail:
    b.zurakowska@pionier.com.pl

    DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU

    Roman Pancerz

    Główny Mechanik

    Telefon:
    +48 406 88 87

    E-mail:
    r.pancerz@pionier.com.pl

    DZIAŁ INŻYNIERII JAKOŚCI PROCESU

    Izabela Krajczy

    Inżynier jakości procesu
    Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania

    Telefon:
    +48 786 168 208

    E-mail:
    i.krajczy@pionier.com.pl

    Translate »